Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kategórie

Odber noviniek

Bellacasa

Chcete ešte viac inšpirácie, tipov a zaujímavých informácií o bývaní?

Kozmetika a mydlá 

 • Prírodné mydlá z ovčieho mlieka OVIS
  Prírodné mydlá z ovčieho mlieka OVIS

  Prírodné mydlá z ovčieho mlieko OVIS

  Ovis mydlo z ovčieho mlieka je produkt vynikajúcej kvality pre starostlivosť o pleť, v ktorom je čistý rastlinný olej, bambucké maslo a mandľový olej. Podľa druhu i ďalšie oleje, ako je olivový olej, olej z hroznových jadier, alebo konopný olej. Toto zloženie zaručuje, že mydlo je veľmi mastné, čo znamená, že počas umývania sa do pokožky dodáva viac oleja. Koža je tak starostlivo chránená pri každom umývaní

   Avšak to, čo určuje kvalitu Ovis mydlá sú nielen vysoko kvalitné rastlinné oleje, ale že obsahuje ovčie mlieko. Nielen, že ovčie mlieko obsahuje veľmi vysoký obsah tukov a bielkovín, ale tiež má vysokú koncentráciu vitamínov, minerálov a protizápalových činidiel. Tieto zložky môžu byť ľahko rozpoznaný pre ľudskú kožu, pretože zložky sú živočíšneho pôvodu, a ľahko sú absorbované do hlbších vrstiev kože. Ovčie mlieko je uznávané pre svoje vyživujúce a upokojujúce účinky. Tým sa Ovis mydlo z ovčieho mlieka stáva naozaj príjemné, zvlášť pre veľmi citlivú alebo podráždenú pleť.

  Všetky Ovis mydlá sú založené na vynikajúce vzorce rastlinných olejov a sú bez minerálnych olejov, parabénov a silikónov. Ďalšie zložky sa môže líšiť v závislosti od typu mydla, napríklad mandľový olej, bambucké maslo, olivový olej, ovčieho mlieka, kobylieho mlieka alebo silíc.Všetky ingrediencie sú prírodné a starostlivo vybrané, čistenie pleti jemne a vyživuje ju. Ovis mydla tak môže byť použitý na dennej báze, a mnoho našich zákazníkov robili tak po celé roky, presvedčený o svojej vynikajúcej kvalite.

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa