Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kategórie

Odber noviniek

Bellacasa

Chcete ešte viac inšpirácie, tipov a zaujímavých informácií o bývaní?

Obedové súpravy 

 • White Basics Motion
  White Basics Motion

  White Basics Motion 

  Maxwell Williams navrhol jedinečný zakrivený tvar pre jedálenskú súpravu White Basics Motion a dokazuje, ako môže byť stolovanie s moderným klasickým bielym riadom jednoduché a pritom exkluzívne. 

  Porcelán je možné používať v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu. 

 • White Basics Cirque
  White Basics Cirque

  White Basics Cirque

  Vrúbkovaná štruktúra kolekcia White Basics Cirque od Maxwell Williams patrí medzi najobľúbenejšie kolekcie jedálenského porcelánu, vďaka stále neprekonateľnému guľatému tvaru tanierov. Cirque je netradičná sadá vďaka vrúbkované štruktúre na okrajoch porcelánu. Cirque priťahuje pozornosť na každom stole.Porcelán Cirque je vhodný pre slávnostné príležitosti aj každodenné stolovanie.

  Porcelán je možné používať v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu. 

 • Diamonds
  Diamonds

  Diamonds 

  Veľký aplauz pre Diamonds jednoduchý a elegantný jedálenský set. Diamonds ktorý so vzorom brúsených diamantov a klasickej bielej farbe je perfektný pre každú príležitosť, bez ohľadu na to či poslúži vášmu priateľovi na šťavnatý steak alebo vašej priateľke na zeleninový šalát a grilované kuracie mäso. Skutočný tímový hráč pre večeru s vašimi priateľmi. Jednoduchý, ale elegantný vytvára atmosféru pre to čo je skutočne dôležité : dobré jedlo a priateľstvo.

  Porcelán je možné používať v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu.

 • White Basics Breeze
  White Basics Breeze

  White Basics Breeze 

  Kolekcia White Basics Breeze od Maxwell and Williams pretkávaná čiernym dekórom ,ktorí jemný vánok rozvlní v tenké čierne linky dekóru. Kolekcia Breeze je charakteristická štvorcovými hranatými taniermi. Zaoblené všetky hrany a okraje. Doprajte si každodenné stolovanie i slávnostné príležitosti s kolekciou porcelánu Breeze.

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa