Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kategórie

Odber noviniek

Bellacasa

Chcete ešte viac inšpirácie, tipov a zaujímavých informácií o bývaní?

Kolekcie 

 • Nuova R2S Easy Life Italy
  Nuova R2S Easy Life Italy

  Nuova R2S Talianska značka na trhu, ktorá má vo svojej ponuke najvyššiu kvalitu porcelánu a ďalších výrobkov pre domácnosť. Značka Nuova R2S je veľmi známa na svetových trhoch viac ako 45 rokov.  Trvalá spolupráca s najlepšími dizajnérmi vytvorí originálne výrobky vysoko uznávané medzi širokou škálou zákazníkov. S bohatou a rôznorodou ponukou sortimentu, sme schopní osloviť aj tých najnáročnejších zákazníkov aj ich vkus. Výrobky R2S sa vyznačujú unikátnou originalitou, sofistikovaným dizajnom, vysokou kvalitou.

   

  Materiály použité na výrobu produktov R2S je vysoko kvalitný kostnej porcelán "Fine Bone China", melamín, akácie, bambus, sklo a plast. Tieto materiály v kombinácii s profesionálnym prevedením tvorí originalitu produktu. Pri výrobe kostného porcelánu sa používa typická úprava vypaľovania v peci, vhodná pre dokončenie špecifickej a estetickej kvality. Vypaľuje sa v peci pri teplote približne 1200 ° C, a potom zo skolvatí a horí "na ostro" pri teplote 870-900°C. Tieto parametre a charakteristika naproti tradičnému porcelánu je kostný porcelán výnimočný: 1. schopnosť produkovať oveľa tenšie produkty ako z tradičného porcelánu, a zároveň znižuje tendenciu statické deformácie dosky, šálky a predmetov z hĺbky. 2. Výrobky sa vyznačujú vysokou transparentnosť - priesvitnosť, oveľa vyššia než u tradičného porcelánu. 3. Bone Čína má veľa farieb od snehobielej,  japonskými výrobcami vytvorenú odtieň svetle krémovej až do teplej slonovej kosti a krémovou farbu kávy s mliekom. Farba hotového výrobku závisí od zloženia vlákien a obsah kostného popola hmotnosti formulácie a parametre vypaľovanie a chladenie výrobkov. 4. Výrobky počas vypaľovania sa zmenší, ale pomer tepelného zmrštení hotových výrobkov je vyššia (20 až 22%, vzhľadom na polosurový stav výrobku) než tradičného porcelán (12-17%). 5. Vypaľovanie "na ostrý" pri nižšej teplote ako u tradičného porcelánu spôsobí, že sa sklovina napriek veľmi tvrdej štruktúre výrobku stane veľmi mäkká a môže dôjsť k poškriabaniu počas používania. 6. Všeobecne platí, že na rozdiel od iných typov keramiky ako  kameniny, majoliky alebo vitro-chiny, kostný porcelán nemá poréznu štruktúru a neabsorbuje vlhkosť, môže byť použitý v mikrovlnnej rúre a je vhodný do  automatických umývačiek riadu, a to bez akýchkoľvek obmedzení. 7.Výroba kostného porcelánu s určitou hmotnosťou , ktorý je odolnejší voči rozbitiu alebo poškodeniu než tradičná keramika. 8. Tiež zdobenie zlatom alebo platinou sú robustnejšie, pretože mäkká textúra smaltu na kostnom porcelánu umožňuje stabilnejšie vypálenie v peci pre tento typ výzdoby.

  Veríme, že uspokojíme váš vkus i vaše požiadavky produktami Talianského originálneho výrobcu Nuova R2S.

 • Maxwell & Williams
  Maxwell & Williams

  Maxwell&Williams - austrálský porcelán a doplnky

  Maxwell & Williams je značka domácich potrieb, založená v roku 1995 spoločnosťou M&IC Distributors, má korenie v Austrálii.

  Spoločnosť Maxwell & Williams začala od skromných začiatkov s jednoduchými bielymi jedálenskými súpravami a malým radom doplnkov. Ich vízia od začiatku bola vytvorenie značky domácich potrieb, ktoré by boli medzinárodne uznávané ako lídra v cenovo dostupných kvalitných domácich produktoch. Za 12 rokov sa rozrástla firma Maxwell & Williams na medzinárodne značku.

  Maxwell & Williams je meno, ktorému môžete dôverovať, pokiaľ ide o nákup do domácnosti, má solídnu povesť, poskytuje najlepšiu kvalitu a veľký výber sortimentu, ktorý si môžete kúpiť.

   Sortiment Maxwell & Williams je mimoriadne rozmanitá kolekcia domácich potrieb, ktorá využíva množstvo materiálov vrátane keramiky, skla, nehrdzavejúcej ocele a akrylátu, aby vytvorila unikátnu kolekciu, ktorá zahŕňa celé spektrum domácich potrieb od kuchyne až po stôl.

   Všetky výrobky spoločnosti Maxwell & Williams sú vyrobené z najkvalitnejších dostupných materiálov. Výrobcovia s najvyššou reputáciou úzko spolupracujú s našim tímom austrálskych dizajnérov a my sme hrdí na kvalitu produktov, ktoré dodávame.

  Môžete byť istí, že keď uvidíte logo Maxwell & Williams, že ste si kúpili tú najlepšiu kvalitu a moderný štýl čo  je na trhu za veľmi prijateľné ceny.

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa