Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kategórie

Odber noviniek

Bellacasa

Chcete ešte viac inšpirácie, tipov a zaujímavých informácií o bývaní?

Maxwell & Williams 

 • Cotton Bud
  Cotton Bud

  Kolekcia Cotton Bud hýria farbami a kvetinovým vzorom. Je veselá, hravá a plná inšpirácie. Kolekciu navrhol svetový designer Christopher Vine, ktorý predpovedá a vytvára trendy svetového dizajnu už viac ako 20 rokov.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

 • Christopher Vine
  Christopher Vine

  Porcelán od svetového návrhára Christophera Vine.

  Porcelánové šálky a hrnčeky na kávu, hrnčeky na čaj, šálky na espresso rôznych tvarov, vyberte si práve tie pre vás. Hrnčeky, ktoré ladia k rôznym jedálenským súpravám nájdete v jednotlivých kolekciách od rôznych dodávateľov.
  Porcelánové džbány doladí vašu kuchyňu k dokonalosti.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

 • William Kilburn
  William Kilburn

  William Kilburn je považovaný za najvýznamnejšieho textilného dizajnéra 18. storočia. Jeho bohaté vzory prekročili čas a sú dnes považované za majstrovské diela. Spoločnosť Maxwell & Williams Cashmere je hrdá na to, že predstavuje kolekciu Williama Kilburna, ktorá obsahuje niektoré z najkrajších textilných vzorov, aké svet kedy videl. Rozsiahla zbierka jemných kostných porcelánov zahŕňa výber hrnčekov, pohárov a talířov, servírovacích dosiek a čajníkov, ktoré sú ideálne pre hostí vašej popoludňajšej čajovej párty.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

 • William Morris
  William Morris

  Veľkú česť Maxwellu Williamsovi robí kolekcia hrnčekov od jedného s historických majstrov umenia Williama Morrisa. Jej bohaté farby a jemné detaily sú inšpirované krásou prírody .K dispozícii je výber rôznych tvarov.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

  Darčekové balenie

 • Katherine Castle
  Katherine Castle

  Spoločnosť Maxwell & Williams vzdáva hold vašim obľúbeným spoločníkom zvieratám s radom dekoratívnych hrnčekov Cashmere Pets, ktoré ilustruje Katherine Castle. Vyrobené z jemného kostného porcelánu tzv. Bone china, tieto hrnčeky sú namaľované krásnymi, pravdivými obrazmi najobľúbenejších mačiek,psov a vtákov na svete.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

  Darčekové balenie

 • David Hart
  David Hart

  Hrnčeky s krásnym kvetinovým vzorom.

  Známy austrálsky umelec David Hart je najmladším synom svetovo uznávaného maliara Pre Harta. David Hart spolu s firmou Maxwell and Williams vytvorili krásne hrnčeky ako súčasť svojho najnovšieho projektu "Strapaté kvety".

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

  Dodaný v darčekovom balení.

 • Alcazar Christopher Vine
  Alcazar Christopher Vine

  Alcazar kolekcia inšpirovaná Španielskou architektúrou

  Ste už unavení nudným bielym porcelánom? Kolekcia Alcazar bola zrodená s túžbou vytvoriť riad, ktorý odráža moderný štýl bývania. Skvelo pojatá kolekcia, ktorou ľahko premeníte jedálenskú súpravu na jedinečné dekoratívne predmety.Tento dizajn od Christophera Vinea je inšpirovaný Alcazarom,kráľovským palácom v Seville v Španielsku, ktorý bol kedysi pevnosťou.Pevná symetria múrov, stropov a oblúkov dáva inšpiráciu tejto modernej kolekcii.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

   

   

   

 • Marigold Christopher Vine
  Marigold Christopher Vine

  Nový sortiment Marigold od Christophera Vina je zdobený sladkým kvetinovým dizajnom, ktorý pripomína kvetnú záhradu. Každý kus obsahuje kontrastné vzory na vnútornej aj vonkajšej strane opracovaný povrch a jemný okraj poskytuje jasnú ohraničenie bronzovým a medeným okrajom.Jednoduchá paleta kolekcie Marigold a jej štylizovaný motív robí tento rad dvoch farieb očarujúci a moderný je krásnym doplnkom do každého domu.

  Vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky

 • Bamboozled
  Bamboozled

  Bamboozled bambusové doplnky

  Vyskúšajte špičku v rezacích doskách a príslušenstve s novým Bamboozled od spoločnosti Maxwell & Williams! Bambusová zlatá farba a jemný povrch dáva kolekcii Bamboozled vysokú úroveň pre súčasné kuchyne, pričom si zachováva prirodzenú príťažlivosť a upokojujúcu štruktúru dreva. Bambus je prirodzene odolný voči vode, škvrnám a baktériám.

   Len ručné umývanie, utieranie a opätovné použitie!

 • White Basic Bamboo
  White Basic Bamboo

  White Basics Bamboo od firmy Maxwell Williams je kolekcia obsahujúca servírovacie taniere, podnosy a sety pre párty, catering či iné slávnostné príležitosti. Táto kolekcia je z vysoko kvalitného bieleho porcelánu v kombinácii s bambusovým drevom. Vďaka svojej jednoduchosti a univerzálnosti ľahko doplní ostatné kolekcie firmy Maxwell&Williams.

  Vďaka vysoko kvalitnému porcelánu (okrem dreveného lopáriku) je Bamboo vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúry či umývačky riadu. Bambusové drevo odporúčame utierať vlhkou handričkou a následne nechať dôkladne vyschnúť.

Porovnať 0

Žiadne produkty

To be determined Doprava
0,00 € Celkom

Pokladňa